Výběr kurzu

Anglicky se naučíte sami. Já vás naučím milovat studium angličtiny. Vyberte si vhodný kurz.

Buďme k sobě upřímní. Nikdo se nenaučí mluvit cizím jazykem jako rodilý mluvčí, leda se do dané země přestěhuje a stráví v ní řadu let. Podstatné je toto: každý se může anglicky naučit tak, aby se neztratil a domluvil. A možná až pak zjistí, že dokáže ještě mnohem víc.

Na čem závisí úspěch studia

  1. Na čase, který na studium máte.
  2. Na čase, který studiu skutečně věnujete.
  3. Na vůli studovat.
  4. Na motivaci tuto vůli projevit.

Nechybí tu talent? Nechybí. Co obvykle chybí, je vůle. A vůle potřebuje motivaci.

Můj přístup

Odhalím a zaktivuji vaši schopnost učit se. Nejprve prozkoumáme vaše východiska a ambice. Jde vám o raketové zlepšení před zkouškou nebo odletem na zahraniční stáž? Chcete si udržet úroveň konverzací? Chcete se angličtinou prostě bavit?

Pokud máte obavy, že jste na studium příliš mladí, staří, málo nadaní nebo příliš zaneprázdnění, zadržte! Připravím 100% individuální studijní plán, a zvládneme to.

Budeme mluvit anglicky, budeme poslouchat angličtinu ve filmech a písničkách, budu vám vysvětlovat angličtinu na úrovni, jakou vyžadujete. A stále budu obnovovat vaši motivaci, abyste neztráceli vůli pokračovat.

Více o mých postupech

Studijní materiály v ceně
Žádné další náklady

Možnost výuky přes Skype
Ušetříte čas na dojíždění

Ukázková hodina zdarma
Přijďte a vyzkoušejte

Pomáhá mi znalost psycholingvistiky

Psycholingvistika zkoumá, co se děje v mozku, když se snažíme učit cizímu jazyku. Díky poznatkům psycholingvistiky dokážu výuku opravdu dobře přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Tak pojďme na to!

Nevíte si rady se svým zařazením?

Zavolejte mi na 603 116 349.