Výuka a motivace školáků

Chce se vaše dítě naučit anglicky lépe, než mu to nabízí škola, nebo jste mu tento cíl naordinovali sami? Má váš bystrý miláček potíže s koncentrací a “učební kázní”? Znám způsob jak naučit děti učit se.

Ačkoliv úroveň výuky v základních školách stoupá, právě vaše škola s ní může mít potíže; anebo vaše dítě v ní. Jazykové schopnosti dětí, byť vyhoví školním osnovám, nebývají bůhvíjaké. Jediným způsobem, jak potomka vybavit do života lépe, je rozšiřující individuální výuka.

Mohu vás ujistit, že v dítěti vidím dítě, a mám plné pochopení pro jeho pocity a vůli k učení. Klíčovým úkolem je, aby jařmo doplňkového studia proměnilo když ne v koníčka, tak aspoň v přijatelný mix práce a zábavy.

Výuka má neformální podobu a podobá se více hře než pracovnímu nasazení. Při výkladu postupuji induktivně od zajímavého příkladu k obecnému pravidlu, čímž prakticky obcházíme nutnost biflování. Jazykové jevy opět procvičujeme na písničkách, kvízech nebo zajímavých textech, což jen velmi málo připomíná dril známý ze školních hodin.

Výuka musí děti bavit. Jen tak si mohou k angličtině najít vztah a založit potřebu dlouhodobého, celoživotního sebevzdělávání.

Budoucnost patří angličtině a těm, co ji zvládají.

Studijní materiály v ceně
Žádné další náklady

Možnost výuky přes Skype
Ušetříte čas na dojíždění

Ukázková hodina zdarma
Přijďte a vyzkoušejte

Reference

Marie Obrová je zkušená učitelka se širokým rozhledem a opravdovým zaujetím pro jazyk i kulturní prostředí anglicky mluvících zemí. Její nadšení pro angličtinu je nakažlivé, po čase zjistíte, že vás baví samotné studium.

Dana Hánková, vyučující AKCENT College Praha

Marie Obrová působila v naší škole na pozici učitelky anglického jazyka. Energická žena se zápalem pro věc. S profesionálním i lidským přístupem. Náročná k sobě i k žákům. Perfektně připravené hodiny. Nápadité metody výuky. Co si víc přát?

Marcela Erbeková, ředitelka ZŠ TGM Mnichovice

Domluvme se na ukázkové lekci zdarma!

Zavolejte mi na 603 116 349.