Trénink pro osobní rozvoj a volný čas

Chcete cestovat, číst anglické blogy, časopisy a literaturu, bavit se se známými v zahraničí? Jste prostě světoobčanem a potřebujete své jazykové schopnosti rozvíjet?

Je výborné, že máte jasný cíl a motivaci. Otestuji si vaši pokročilost a vybereme témata, která vás zajímají. Bude to snadné, na mé otázky budete mít jistě jasnou odpověď.

Sami si zvolíte, zda chcete procvičovat konverzaci, porozumění mluvenému slovu nebo třeba gramatiku. Tak docela na vás nedám, věnovat se budeme komplexnímu rozvoji vašich dovedností, určitě se ale vašim přáním vyjdu vstříc.

Pro výuku nejčastěji používám oxfordskou řadu učebnic English File. Není to podmínka. Ráda si prohlédnu vaše vlastní studijní materiály a budu pokračovat v nich.

Není-li vám tolik třeba výuky jako procvičování (což je běžná situace u lidí, kteří se v anglofonním prostředí ocitají nárazově), použijeme autentické texty ze života – weby, články, úryvky z knih, písničky, videa, budeme poslouchat rozhlas a sledovat zahraniční televizního zpravodajství.

Také k domácímu čtení a poslechu vám doporučím mnoho zdrojů odpovídajících vaší jazykové úrovni, zájmům a preferencím.

Pomohu vám vidět svět dvoujazyčně.

Studijní materiály v ceně
Žádné další náklady

Možnost výuky přes Skype
Ušetříte čas na dojíždění

Ukázková hodina zdarma
Přijďte a vyzkoušejte

Reference

Marie Obrová je zkušená učitelka se širokým rozhledem a opravdovým zaujetím pro jazyk i kulturní prostředí anglicky mluvících zemí. Její nadšení pro angličtinu je nakažlivé, po čase zjistíte, že vás baví samotné studium.

Dana Hánková, vyučující AKCENT College Praha

Marie Obrová působila v naší škole na pozici učitelky anglického jazyka. Energická žena se zápalem pro věc. S profesionálním i lidským přístupem. Náročná k sobě i k žákům. Perfektně připravené hodiny. Nápadité metody výuky. Co si víc přát?

Marcela Erbeková, ředitelka ZŠ TGM Mnichovice

Domluvme se na ukázkové lekci zdarma!

Zavolejte mi na 603 116 349.