Studený re/start aneb nic neumím

Trápí vás, že jste s angličtinou ještě nezačal(a), nebo s ní začínáte až nepříjemně často? Vymlouváte se, že na jazyky nemáte talent, nebo čas? Přetněte začarovaný kruh!

S jazykovým talentem je to jako s cyklistickým talentem. Že jste o něm nikdy neslyšeli? Právě. Nemusíte být Lance Armstrong, ale také z kola nemusíte padat. Každý z nás se může naučit anglicky tak, aby se domluvil a necítil se hloupě. Potíž nebývá s talentem, ale s motivací.

A u motivace také začneme. Zamyslíme se nad důvody, proč se chcete angličtině učit a proč se to takzvaně nedaří. Najdeme způsob jak výuku včlenit do vašeho života a jak zatočit s případnými pocity malomyslnosti. Poradím vám jak si uchovat už nabyté vědomosti i v případě studijní přestávky.

Zjistím, jak na tom jste, a navážeme na to, co už umíte. (Jste úplný začátečník? Žádný problém.) Naším cílem bude dosáhnout čtyř základních komunikačních dovedností, které vám poskytnou sebedůvěru i chuť věnovat se angličtině dál:

  • schopnost mluveného projevu v běžných životních situacích,
  • schopnost porozumět mluvenému slovu,
  • schopnost porozumět psanému textu,
  • schopnost anglicky psát.

Krok za krokem budeme rozšiřovat vaši slovní zásoby, znalost gramatiky, fonetiky a pravopisu. Budeme používat oxfordskou řadu učebnic English File. Jestli máte lepší nápad, sem s ním; ráda se přizpůsobím.

Rozhodně se nebojte úmorných cvičení nad stránkami učebnice. Většinu času strávíme s živými texty z internetu, médií či literatury. Dojde i na písničky a filmová díla. Řekněte, co vás zajímá, a máme další téma.

Nebudu vás nutit, abyste do roka mohli hlásit zprávy na CNN. Donutím vás zamilovat se do svého studia – a ani si toho nevšimnete!

Studijní materiály v ceně
Žádné další náklady

Možnost výuky přes Skype
Ušetříte čas na dojíždění

Ukázková hodina zdarma
Přijďte a vyzkoušejte

Reference

Marie Obrová je zkušená učitelka se širokým rozhledem a opravdovým zaujetím pro jazyk i kulturní prostředí anglicky mluvících zemí. Její nadšení pro angličtinu je nakažlivé, po čase zjistíte, že vás baví samotné studium.

Dana Hánková, vyučující AKCENT College Praha

Marie Obrová působila v naší škole na pozici učitelky anglického jazyka. Energická žena se zápalem pro věc. S profesionálním i lidským přístupem. Náročná k sobě i k žákům. Perfektně připravené hodiny. Nápadité metody výuky. Co si víc přát?

Marcela Erbeková, ředitelka ZŠ TGM Mnichovice

Domluvme se na ukázkové lekci zdarma!

Zavolejte mi na 603 116 346.