Příprava na opravné zkoušky aj. lapálie

Milují vás učitelé angličtiny tak, že vás přes prázdniny chtějí vidět znovu? Nezoufejte. Snadná cesta vede do pekel. Pomohu vám připravit se na opravné zkoušky tak, že vás komisaři nepoznají.

Štěstím v neštěstí je fakt, že už víte, jak zkoušky probíhají a na co se vás u nich mohou ptát. Hřiště je nalinkované, pojďme začít.

Nejprve si promluvíme o tom, co podle vás způsobilo neúspěch a v čem si v angličtině nejste jisti. Pojmenujeme věci pravými jmény a pustíme se do posílení slabých míst.

V zásadě můžete mít problém s gramatikou, slovní zásobou, mluveným projevem, výslovností, porozuměním mluvenému projevu, pomalým čtením nebo bezchybným psaným projevem. Že vám nejde nic? Zapomeňte. Je to všechno v hlavě.

Vyhneme se biflování a školáckým cvičením. Co jen půjde, budeme procvičovat na tématech, která jsou vám aspoň trochu blízká. Nebudeme se stresovat, že se termín zkoušky blíží. Společně to zvládneme!

Studijní materiály v ceně
Žádné další náklady

Možnost výuky přes Skype
Ušetříte čas na dojíždění

Ukázková hodina zdarma
Přijďte a vyzkoušejte

Reference

Marie Obrová je zkušená učitelka se širokým rozhledem a opravdovým zaujetím pro jazyk i kulturní prostředí anglicky mluvících zemí. Její nadšení pro angličtinu je nakažlivé, po čase zjistíte, že vás baví samotné studium.

Dana Hánková, vyučující AKCENT College Praha

Marie Obrová působila v naší škole na pozici učitelky anglického jazyka. Energická žena se zápalem pro věc. S profesionálním i lidským přístupem. Náročná k sobě i k žákům. Perfektně připravené hodiny. Nápadité metody výuky. Co si víc přát?

Marcela Erbeková, ředitelka ZŠ TGM Mnichovice

Domluvme se na ukázkové lekci zdarma!

Zavolejte mi na 603 116 349.