Příprava na zkoušky a certifikáty

Chystáte se ke složení některé z cambridgeských mezinárodních zkoušek? Tak to asi chcete být i perfektně připraveni.

Gratuluji k vaší ctižádosti! Certifikát Cambridge English je univerzálním klíčem ke studijní i pracovní kariéře. Ráda vám pomohu uspět.

Každá ze zkoušek má vlastní specifika a přísná pravidla. Vyjasníme si vaše potřeby a odhalíme místa, kterým se budete chtít speciálně věnovat. Soustředíme se na mluvený projev, gramatiku nebo cokoliv, v čem se ještě necítíte pevní v kramflecích. Připravte se na velký přísun slovní zásoby.

Současně se budeme věnovat technice jednotlivých částí zkoušky. Jistěže musíme počítat s vaší trémou, a znalost procedury vám přijde vhod. Mám k dispozici nepřeberné množství testů. Zkoušku si několikrát vyzkoušíte nanečisto. A až ta chvíle nastane, budete se cítit jako ryba ve vodě.

Budu vám držet palce.

Studijní materiály v ceně
Žádné další náklady

Možnost výuky přes Skype
Ušetříte čas na dojíždění

Ukázková hodina zdarma
Přijďte a vyzkoušejte

Reference

Marie Obrová je zkušená učitelka se širokým rozhledem a opravdovým zaujetím pro jazyk i kulturní prostředí anglicky mluvících zemí. Její nadšení pro angličtinu je nakažlivé, po čase zjistíte, že vás baví samotné studium.

Dana Hánková, vyučující AKCENT College Praha

Marie Obrová působila v naší škole na pozici učitelky anglického jazyka. Energická žena se zápalem pro věc. S profesionálním i lidským přístupem. Náročná k sobě i k žákům. Perfektně připravené hodiny. Nápadité metody výuky. Co si víc přát?

Marcela Erbeková, ředitelka ZŠ TGM Mnichovice

Domluvme se na ukázkové lekci zdarma!

Zavolejte mi na 603 116 349.