Trénink pro výkon povolání

Pracujete v nadnárodní firmě a potřebujete komunikovat s kolegy a šéfy? Obchodujete se zahraničím a musíte jednat s klienty? Chystáte se na doktorát?

Angličtiny je lingua franca moderního světa a bez ní do něj díru neuděláte. Jakkoliv lze v běžném styku nějakou tu chybu tolerovat, obecná úroveň angličtiny ve vyspělých zemích je vysoká a nutí k trvalému rozvoji vlastních jazykových schopností. Vedle obecné potřeby rozumět a hovořit klade profesní život důraz také na úroveň písemného projevu a často i na oborovou slovní zásobu.

V čem zcela jistě nebudete zaostávat, je motivace. Problémem naopak může být vaše časové vytížení. Nebudete-li schopni na mé lekce dojíždět, můžeme využít Skype a v jisté míře reagovat na vaše aktuální možnosti.

Nejdříve si otestuji vaši pokročilost a pak zvolíme tématické okruhy, kterým se budete chtít věnovat. Dohodneme se, jakou pozornost věnovat mluvenému projevu, gramatice, rozšiřování slovní zásoby nebo písemné stylistice.

Budeme-li se učit novým poznatkům, doporučím vám oxfordskou řadu učebnic English File. Přinesete-li si vlastní učebnice, bez potíží to akceptuji.

Rozhodně nebudeme jenom pracovat. Mluvnické jevy můžeme stejně dobře procvičovat na tématech, z nichž nebrní hlava stresem. Mám rozsáhlou sbírku textových, zvukových a video materiálů, nemluvě o internetu, který je obsahu plný. Předmětem hlavního zájmu ale samozřejmě zůstane vaše profese a obor.

Let’s go!

Studijní materiály v ceně
Žádné další náklady

Možnost výuky přes Skype
Ušetříte čas na dojíždění

Ukázková hodina zdarma
Přijďte a vyzkoušejte

Reference

Marie Obrová je zkušená učitelka se širokým rozhledem a opravdovým zaujetím pro jazyk i kulturní prostředí anglicky mluvících zemí. Její nadšení pro angličtinu je nakažlivé, po čase zjistíte, že vás baví samotné studium.

Dana Hánková, vyučující AKCENT College Praha

Marie Obrová působila v naší škole na pozici učitelky anglického jazyka. Energická žena se zápalem pro věc. S profesionálním i lidským přístupem. Náročná k sobě i k žákům. Perfektně připravené hodiny. Nápadité metody výuky. Co si víc přát?

Marcela Erbeková, ředitelka ZŠ TGM Mnichovice

Domluvme se na ukázkové lekci zdarma!

Zavolejte mi na 603 116 349.